Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Materská škola

Naša Materská škola vznikla v roku 1975. Jej zriaďovateľom je od roku 2002 obec. Priestranné priestory materskej školy sú rozložené v dvoch miestnostiach, a to triede a spálne. Pedagogický kolektív tvoria dve učiteľky a dve prevádzkové zamestnankyne. Poskytujeme celodennú  starostlivosť deťom od 3 do 6 rokov, a ak to kapacita MŠ povoľuje, tak aj deťom od 2 rokov.

karneval ms nizny caj.png

K vybavenosti školy patrí školský dvor, veľká záhrada vybavená detským ihriskom, v ktorom nechýbajú hojdačky, preliezky, či detské šmýkalky a taktiež pieskovisko, ktoré poskytujú deťom veľa zábavy.

Poslanie našej materskej školy  je vychovávať a vzdelávať samostatné a zdravo sebavedomé deti, ktoré budú na základe vlastných postojov schopné dodržiavať etické a ľudské hodnoty, princípy a chápať zmysel svojho bytia a okolitého sveta, a to najmä interakciou (s prírodou, vecami, ľuďmi...), osobnou skúsenosťou a vlastným emocionálnym prežívaním skutočnosti.

 


 

dnes je: 22.9.2019

meniny má: Móric

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka